Örgü Kitap Kapağı Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Örgü Kitap Kapağı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde örgü ile kitaplarınıza kapak yapmayı düşünür müydünüz? yaptığınız örgü kapakta hem kalem koyma yeri de olsun… bu yazımda sizlere örgü kitap kapağı yapımı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağım. Örgü kapak yapımı ile ilgili bu çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Sevdiğiniz kitaplarınızı veya ajandalarınıza yada tuttuğunuz günlüklere örgü kılıflar yani örgü kapaklar yapabilirsiniz.

 

 

Gerçekten çok şirin ve eğlenceli duruyor. Yine örgü kapağınıza bir de cep yaptığınızda o cep bölümüne kalem veya kitabınızla ilgili bir araç gereç koyabiliyorsunuz. Oldukça güzel olan bu çalışmayı nette dolaşırken gördüm ve sizlere de paylaşmak istedim. Yapılışı ile ilgili bilgiler kaynak sitede yer almaktadır. Buyurun örgü kitap kapağı yapılışı ile ilgili resimli anlatımlara ;

Son hali gördüğünüz gibi çok cici duruyor. Sizde evinizde örgü kaplık yaparak kitaplarınızı kaplayabilir ve keyifle okumaya devam edebilirsiniz.

source : http://www.molliemakes.com/craft-2/how-to-knit-book-cover/

Strickbuch – livre de tricot – knitting book

 

 

Daha önce paylaştığımız Kartondan Yapılan Duvar Süsleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir