ÖRGÜ KIZ BEBEK ELBİSE ÖRNEĞİ

 

 

0

 

Örgü kız bebek elbise örneği arayanlar olabilir diye bu güzel paylaşımı yapmak istedim. Örneği ve yapılmış hali gözüken çalışmaya benzer güzel bebek elbiseleri yapıyorsanız, belki işinize yarayabilir. Örneğini çıkarabilmeniz için şablonu da verilen çalışmayı bu tür işler yapan ev hanımları kullanacaklardır.

Bu tür anlatımlı videolarla örgü kız bebek elbise yapımı gibi çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da incelemelisiniz.

 

 

Hemen yazımın altında bulacağınız gibi yine sitemizde yer alan bebekler için bölümünde de patik, yelek, kazak, ayakkabı ve daha birçok çalışmanın anlatımına ulaşabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı yapıp satabilir ve para kazanabilirsiniz. Ayrıca bebeği olanlara hediye olarak da yapıp götürebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

orgu-kiz-bebek-elbise-ornegi

 

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞ BEBEK AYAKKABI MODELİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir