Örgü Kolye Yapımı

 

 

0

 

Evde kolay örgü kolye yapmak isteyenler için paylaştığım bu yazımda ki resimli anlatımdan yararlanarak sizde güzel örgü kolyeler yapabileceksiniz. Yapımı oldukça kolay olan çalışmanın detaylı resimli anlatımları sayesinde adım adım nasıl yapıldığını da kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Takı tasarım bölümüne eklediğim diğer örgü kolye yapmak için projelere göz atabilir ve onları da nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Her gün el yapımı kolye modelleri ile ilgili çeşitli anlatımlar paylaşıyorum. Bu yazımda da altta resimlerden de anlayacağınız gibi örgü işi kolye yapmak için anlatım yer alıyor.

Bu sayede sizde evde kolay örgü takı yapmayı öğrenebilecek ve kıyafetlerinize yakışır kolyeler yapabileceksiniz. El yapımı kolye yapmak isteyenler için kendin yap ve takı tasarım kategorisinde birçok çalışma paylaştığımı söyleyebilirim. Bu yazımda paylaştığım çalışmayı özetleyecek olursak, öncelikle iki düz örgü parçasını saç örgüsü gibi takı şekline dönüştürüyorsunuz.

Bunu farklı renkte yün iplerle örülmüş örgülerden de yapabilirsiniz. Seçim size kalmış. İstediğiniz gibi örgü kolye modeli yapabilir ve elbiselerinize kombin edebilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay örgü kolye yapmak için resimli anlatımlarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

orgu-kolye-yapimi

orgu-kolye-yapimi2

 

 

orgu-kolye-yapimi3

orgu-kolye-yapimi4

orgu-kolye-yapimi5

orgu-kolye-yapimi6

orgu-kolye-yapimi7

Collier Knit Making – Knit Halskette – Knit Necklace Making – Densum Necklace Making – Knit collana che fa – Realización de punto collar

Gördüğünüz gibi şahane bir örgü kolye yapılmış. Her türlü elbiseye de uyumlu gözüküyor. Sizde ister pembe örgü kolye yapabilirsiniz. İsterseniz değişik renklerde örgü kolyeler yaparak elbiselerinize uydurabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Daha önce paylaştığımız Kumaştan Çiçekli Lastik Toka Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir