ÖRGÜ LİF BİRLEŞTİRME ÖRNEĞİ

 

 

0

 

Örgü lif birleştirme örneği arayanlar için paylaşmak istediğim çalışma tam detay içermiyor. Ancak bu tür bir çalışma yapacak olan ev hanımlarının işine yarayacak bir kendin yap çalışması olduğunu düşünüyorum.

Bu tür anlatımlı çalışmaları sitemizde yer alan lif modelleri ve lif örnekleri bölümünde bulabilirsiniz. Hatta bu yazımın altında da benzerlerine ulaşacak ve onları da incelemenizi öneriyorum.

Anlatımlı lif çalışmalarını sitemizde buldukça paylaşmaya da devam edeceğim. Şimdi sizleri bu değişik ve işinize yarayacağını düşündüğüm anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Benzerlerini altta bulabilir veya yorum bırakabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

org-lif-birlestirme-ornegi

 

Daha önce paylaştığımız TENEKE KUTUDAN MUMLUK KALIBI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir