2016 BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ

2016 bebek örgü modellerini derledik. Anlatımlı bir de güzel video iliştirdim. Oh mis… sizlerde bu güzel örgü modellerine bayılacaksınız. En güzel bebek örgülerini bir araya getirdik. Daha önce de paylaştığımız çalışmalardan bazılarını bu derlemede görebilirsiniz.

Yapımına ilişkin anlatım veya videolu anlatım eklemedim. Ancak sitemizi dolaşacak olursanız anlatımlara resimli ve videolu olarak ulaşabileceğinizi görebilirsiniz. Benzer çalışmaları yine altta bulunan benzer yazılar bölümüne bakarak da ulaşabilirsiniz. Altta birçok örgü bebek oyuncak, hırka, yelek, patik ve daha birçok örgü çeşidi yer alıyor.

 
 

Aralarında beğendiklerim oldu. Hatta arkadaşlarım bana sordular sen mi? yapıyorsun diye… ancak cevabım hayır oldu. Çünkü henüz bu tür çalışmalar yapamıyorum. Ancak anlatımlı olarak sitemizde paylaştım. İlerde başlamayı düşünüyorum. İşinize yarayacak şeyler hanımlar bunlar… kolay gelsin.

 

JAPON ÖRGÜ DANTEL MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. japon dantel modelleri, japon dantel örgüler ve japon dantel örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir