ANLATIMLI KOVBOY ŞALI YAPMAK

Anlatımlı kovboy şalı yapmak için paylaştığım çalışmadan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı kısa sürede evde yapabilirsiniz.

Kovboy yelesi yapmak veya şalı yapmak isteyenlerin bu tür çalışmaların yapılışını anlatan videolar aradığını duydum.

Bende sizlere sitemizden öğrenebilmeniz için araştırıp, örnek resmi ve yapılışını gösteren anlatımlı öğretici videoyu paylaştım.

Damla hanımın paylaşımlarından yine sizlere anlatımlı kovboy şalı yapmak için güzel bir çalışma paylaşıyorum. Bu güzel çalışmayı çiftlik veya o tür yerlere gittiğinizde kullanabilirsiniz.

Gerçekten güzel ve kaliteli gözüken bu çalışmayı yaparak etrafınızdakileri de şaşırtabilirsiniz. Şimdi sizleri örnek kovboy şalı resmi ile ve öğretici anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-orgu-kovboy-sali-yapmak

 

ANLATIMLI TIĞ İŞİ KALP YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi kalp nasıl örülür, el işi videoları ve kalp lif modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir