ANLATIMLI ÖRNEKLİ ALTIGEN MOTİF TERLİK MODELİ

Anlatımlı örnekli altıgen motif terlik modeli arayanlar için bulduğum bu güzel örneği beğeneceğinizi düşünüyorum. Evde kolay patik yapmak veya motifli terlik yapmak için bu tür çalışmalar gerçekten işimize yarıyor.

Hem fikir açısından hem de yapacağımız çalışmalarda bize kolaylık sağladıklarını söyleyebilirim. Altıgen motif örnekleri daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum.

Hatta videolu anlatımlar bölümlerine bakacak olursanız bu tür güzel örneklerin yapımını anlatan ve değişik terlik desenli örnek çalışmalarına da ulaşacağınızı belirtebilirim.

Hemen bu yazımın altında da çok güzel lüks çalışmalar sizi bekliyor. Onları da mutlaka incelemenizi öneririm. Anlatımlı örnek altıgen motif terlik yapmak için çalışma ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-ornekli-altigen-motif-terlik-modeli

source

 

KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım hayvan çizmek, anlatımlı hayvan çizimleri ve basit hayvan çizimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir