ANLATIMLI TIĞ İŞİ PATİK MODELİ YAPMAK

Anlatımlı tığ işi patik modeli yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde bebeğinize veya bebeği olanlara yapmayı düşünebilirsiniz. Daha önce ki paylaştığım bebek patik çalışmalarından farklı olarak, hem yapımı kolay. Hem de öğretici şeması ile kısa sürede nasıl yapacağınızı net anlatmışlar.

Daha önce paylaştıklarım da anlatımlı videolar da yer alıyordu. Bu yazımda ise sadece resimli anlatım paylaştım. Evde kolay yapabileceğiniz bebek patik modeli veya anlatımlı patik çalışmaları ile sizde çok güzel patik modelleri yapabilirsiniz. Yeni patik modeli olarak da kabul edebileceğimiz bu çalışmayı ben çok beğendim.

Anlatımlı bebek patiği yapmak için çalışma da ki şemayı kullanabilirsiniz. Aşamalı çalışmayı kısa sürede yapabilir ve çok güzel patikler ortaya çıkarabilirsiniz. Aşamalı çalışmadaki örneği kısa sürede yapabileceğiniz gibi tığ işi patik yapmak için veya öğrenmek için mutlaka diğer çalışmalara bu yazımızın altından ulaşın.

Onları da incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri bu güzel bebek patik modeli yapmak için tığ işi patik modeli yapımını anlatan çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source

anlatimli-tig-isi-patik-modeli-yapmak

 

ANLATIMLI GÜL MOTİF ÖRNEĞİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı gül motif örneği, anlatımlı gül örneği ve anlatımlı örgü gül yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir