Evde Kolay Ponponlu İpten Örgü Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Ponponlu İpten Örgü Yapımı – Anlatımlı

Evde kolay ponponlu ipten örgü yapılışı ile ilgili paylaşacağım çalışma sayesinde sizde bu güzel örgü modelini yapmayı öğrenebileceksiniz. Kolay bir şekilde evde ponponlu ip kullanarak örgü yapmayı bilmiyorsanız, bu yazımda paylaşacağım anlatımlı çalışma sonrasında ponponlu ipten örgü yapımını öğrenebilirsiniz. Evde kolay ponponlu ipten örgü yapılışı ile ilgili çalışma ile çok güzel örnekler yapılabilmektedir. Evde kolay ponponlu ipten örgü yapımı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-ponponlu-ipten-orgu-yapimi

 

Evde Havlu İle Oyuncak Tavşan Yapımı - Şablonlu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde havlu ile oyuncak tavşan yapılışı, evde havludan oyuncak tavşan yapımı ve evde kolay havludan oyuncak yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. huriye diyor ki:

    paylaşımınız için teşekkür ederim elinize sağlık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir