Mavi Örgü Patik Örneği – Resimli Anlatım

Mavi Örgü Patik Örneği – Resimli Anlatım

Evde kolaylıkla yapabileceğiniz güzel bir erkek patik örneğini paylaştım. Mavi örgü patik örneğinin resimli anlatımdan yararlanarak bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Yapımı ayrıntılı bir şekilde anlatılmasa da patik yapımı ile ilgilenenler hemen örneği çözebilir ve mavi örgü erkek patiğini hemen yapabilirler. Mavi örgü patik yapılışı ile ilgili benzer çalışmaları ise bu yazımın sonunda karşınıza çıkacak linklerden ulaşabilirsiniz.

Benzer çalışmaları sizlerde yapıyorsanız? bize sitemizde yer alan gönder yayınlayalım bölümünden iletebilirsiniz. Sizin gönderdiğiniz resimleri ve anlatımı sizin adınızla sitemizde sizden gelenler köşesinde yayınlarız. Mavi patik modelleri ile ilgili bilgi arıyorsanız? sitemizdeki patik modelleri kategorisinde istediğiniz patik modellerini bulabilirsiniz.

 
 

mavi-orgu-patik-ornegi-yapimi

source : http://klubochek.at.ua/

blue knit booties – chaussons en tricot bleu – blau stricken Booties

 

Minyatür Arabalardan Duvara Süs Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. décorations de voiture décoratifs, Miniatur-Auto Dekorationen ve miniature car decorations hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir