Örgü Bardak Kılıfı Modelleri

Örgü Bardak Kılıfı

Örgü bardak kılıf modellerini bu başlıkta topladık. Gerçekten harika çalışmalar olduklarını söylemek isterim. Örgü bardak kılıfı yaparak soğuk kış günlerinde elinizi bardağın ısısı yakmayacak şekilde kılıfın sıcaklığında kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

 
 

Anlatımlı örgü bardak kılıfı yapımını gösteren çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz. Bu yazımızın altında yer alan benzer içerikler ekranından da değişik çalışmalara ve yine bu güzel çalışmanın anlatımına benzer örneklere ulaşabilirsiniz.

Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek kendinize yada satış amaçlı yapabilirsiniz. Birbirinden güzel örgü örnekleri ve örgüden yapılan bu tür değişik fikirleri buldukça paylaşıyoruz. Sitemizde bu tür çalışmalardan bolca var. Kolay gelsin.

 

Örgü Çiçek Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü çiçek modeli, örgü çiçek modelleri ve örgü çiçek modelleri 2015 hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. neriman kazmacı diyor ki:

    örgü bardak kılıflar çok güzel ve çok şirinlerrrrrrr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir