Örgü Kitap Kapağı Yapımı – Resimli Anlatım

Örgü Kitap Kapağı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde örgü ile kitaplarınıza kapak yapmayı düşünür müydünüz? yaptığınız örgü kapakta hem kalem koyma yeri de olsun… bu yazımda sizlere örgü kitap kapağı yapımı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağım. Örgü kapak yapımı ile ilgili bu çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Sevdiğiniz kitaplarınızı veya ajandalarınıza yada tuttuğunuz günlüklere örgü kılıflar yani örgü kapaklar yapabilirsiniz.

 
 

Gerçekten çok şirin ve eğlenceli duruyor. Yine örgü kapağınıza bir de cep yaptığınızda o cep bölümüne kalem veya kitabınızla ilgili bir araç gereç koyabiliyorsunuz. Oldukça güzel olan bu çalışmayı nette dolaşırken gördüm ve sizlere de paylaşmak istedim. Yapılışı ile ilgili bilgiler kaynak sitede yer almaktadır. Buyurun örgü kitap kapağı yapılışı ile ilgili resimli anlatımlara ;

Son hali gördüğünüz gibi çok cici duruyor. Sizde evinizde örgü kaplık yaparak kitaplarınızı kaplayabilir ve keyifle okumaya devam edebilirsiniz.

source : http://www.molliemakes.com/craft-2/how-to-knit-book-cover/

Strickbuch – livre de tricot – knitting book

 

Kartondan Yapılan Duvar Süsleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cardboard ornaments, kağıttan dekoratif süsleme ve Karton Ornamente hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir