Örgü Örümcek Modelinden Şal Yapımı

Örgü Örümcek Modelinden Şal Yapımı

Bu günkü örgü yazımızda sizlere çok farklı ve örümcek modelinden şal yapımı ile ilgili bilgiler paylaşacağız. Yazımızda yine resimli anlatım ve videolar bulabilirsiniz. Örgü örümcek modeli nasıl yapılır? örgü örümcek modelinin yapılışı ve modellerini de yine yazımızda paylaşacağız.

Bu makalemde sizlere örgü örümcek modelinden şal yapımını anlatan örnek resimler ve anlatımlı bir çalışma paylaştım. İzleyeceğiniz anlatımlı çalışma sayesinde sizde bu çalışmayı kolaylıkla yapmayı öğreneceksiniz. Örümcek örgü anlatımı ile ilgili videoda tüm detaylar paylaşılmıştır. Videoyu hazırlayan bayana buradan teşekkürümü iletirim. Yine bu yazımda sizlere örnek şal modelleri de paylaştım. Umarım beğenirsiniz.

Altta paylaştığım örnek resimlerin yapılışını anlatan çalışmaları bulduğumda yine sizlere bu başlık altından paylaşacağım. Fakat paylaştığım anlatımlı örgü örümcek modelinin anlatıldığı çalışma işinize yarayacaktır.

Kolay örümcek örgü şal modeli yapımını öğrendikten sonra sizde altta paylaştığım örnek resimlerde yer alan şal modellerinden kendinize veya sevdiklerinize yapabileceksiniz. Yapımını öğrendikten sonra evden para kazanmak isteyen bayanlar bu tür çalışmalar yaparak satışa sunacakları ürünler de elde edebilirler. Kolay gelsin.

orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi

orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi2

 
 

orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi3

orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi4

orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi5

Yukarıda paylaştığım anlatımlı videoda örgü örümcek modelinden şal yapılışı detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Sizlerde bu tür çalışmalar yapıyorsanız, mutlaka bu videoyu izleyin ve eksik yönlerinizi bulup kendinizi geliştirin. Kolay gelsin.

wickeln Sie das Spinnen Webmuster – wrap the spider weave pattern – envelopper le motif araignée tisser

 

Baktüs Şal Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. açıklamalı baktüs şal yapımı, anlatımlı baktüs şal yapımı ve baktüs şal anlatımlı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir