Örgü Saç Bandı

Bu yazımda sizlere örgü saç bandı yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Başlangıç ve sonunu gösteren çalışmayı evde örgü yapan bayanlar çözecektir. Evde kolay örgü saç bandı yapmak için daha önce de çeşitli çalışmaları paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine örgü saç bandı nasıl yapılır? diyenler için örnek bir çalışma paylaştım. Yapımını detaylı anlatmaya çalışılmış resimlerde, ancak fazla detay yok. Ancak örgü işleri yapan bayanlar bu çalışmayı nasıl yapacaklarını bilebilirler diye tahmin ediyorum.

Örgü saç bandı modeli yapmak için anlatımlı çalışmaları sitemizde yer alan örgü işleri ve örgü modelleri alanında bulabilirsiniz. Yine bu yazımda yer alan çalışmaya benzerlerini makalemin sonunda karşınıza çıkacak benzer yazılar kısmında da bulabilirsiniz. Şimdi sizleri örgü saç bandı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

orgu-sac-bandi-yapimi

bandeau tricoté – Strickstirnband – knitted headband – addu vittae – fascia a maglia – diadema de punto

Resimli anlatımda yapılan örgü saç bandı tarifini sizde evinizde kolayca yapabileceğinizi umuyorum. Benzer takı çalışmalarını takı tasarım bölümünde paylaşıyorum. Bu tür çalışmaları yaparak hem satabilir para kazanabilirsiniz. Hem de kıyafet kombin fikirlerinizde kullanabilirsiniz.

Kıyafetlerinize uygun saç bandı yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı yaparak sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Örgü saç bandı modelleri ile ilgili yeni çalışmalar buldukça size bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 

Örgü Kolye Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü kolye nasıl yaparım, örgü kolye nasıl yapılır ve örgü kolye nasıl yapılıyor hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir