TIĞ İŞİ ÖRGÜ TERLİK MODELLERİ

Bu yazımda sizlere bir çalışmanın yapılışını resimli anlatım veya videolu anlatım olarak paylaşmadım. Bu yazımda sizlere tığ işi örgü terlik modellerini paylaştım.

Birbirinden güzel örgü terlik modellerini beğeneceğinizi düşünüyorum. Evde kolay yapılan bu örgü terlik örneklerinden nasıl yapılacağını gösteren anlatımları daha önce sitemizde de paylaşmıştım.

Onları da incelemelisiniz. Bu yazımın hemen altında karşınıza o çalışmalar çıkacaktır. Onlara da göz atmanızı tavsiye ediyorum. Şimdi örnek tığ işi terlik örnekleri ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

tig-isi-orgu-terlik-modelleri

source

 

ANLATIMLI KOLAY EJDERHA ÇİZİMİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı dinozor çizimi, anlatımlı ejderha çizimi ve anlatımlı ejderha çizimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir