TÜRKÇE ANLATIMLI AJURLU YILDIZ ÖRGÜ ÖRNEĞİ

Arzu hanımın paylaşımlarından devam ediyoruz. Bu yazımda sizlere evde güzel bir örgü örneği yapmanız için değişik bir çalışmanın anlatımlı tarifi yer alıyor. Anlatımlı videoda ajurlu yıldız örgü örneği yapmak isteyenler için eğitimli diyebileceğimiz güzel bir anlatım bulunuyor.

Daha önce de Arzu hanımın anlatımlarından yararlanarak çeşitli örgü paylaşımlarım olmuştu. Türkçe anlatımlı ajurlu yıldız örgü örneğini yapmak için video da tüm detaylar adım adım verilmiş.

Yapmanız gereken tek şey adımları takip ederek nasıl yapıldığını öğrenmek. Sizde evde zorlanmadan öğrenebilir ve bu güzel örgü örneğini çeşitli örgü işlerinizde kullanmayı düşünebilirsiniz.

 
 

Benzer örgü çalışmaları ve örgü modelleri hemen bu yazımın altında karşınıza muhtemelen çıkacaktır. Onları da incelemenizi öneririm. Şimdi sizleri video anlatımlı ajurlu yıldız örgü örneği yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest.com

 

İPTEN ÖRGÜ BİLEKLİK NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ayakkabı bağından örgü bileklik yap, evde örgü ip bileklik yapımı ve iki renk ipten bileklik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir