VİDEO ANLATIMLI YAKADAN BAŞLAMALI AJURLU BEBEK YELEĞİ

Türkçe anlatımlı videosu ile sizde yakadan başlamalı ajurlu bebek yeleği yapmak istiyorsanız şuan doğru yerdesiniz. Evde kolay örgü yapmak veya farklı örgü örnekleri arıyorsanız bu yazımda ve hemen yazımın altındaki diğer çalışmaları inceleyebilirsiniz.

Evde video anlatımlı yakadan başlamalı bebek yeleği yapmak için paylaştığım çalışmada detaylı bir şekilde ne yapmanız gerektiği aktarılmış. Benzer çalışmaları sürekli paylaştığım sitemizde yelek ile ilgili sanırım ilk kez örgü örneği ve yapımını anlatan çalışma paylaşıyorum.

Benzer örgü yelek örneği paylaştıysam da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Video tamamen Türkçe olup, çeken tarafından eğitici bir şekilde hazırlanmıştır.

Yapmanız gereken yakadan başlamalı ajurlu yelek örneği yapmak için anlatımı dinlemek ve detayları adım adım yapmak. Sizde anlatımlı ders niteliğindeki bu çalışma sayesinde ajurlu bebek yeleği yapmak istiyorsanız kısa sürede yapımını öğrenebileceksiniz.

Şimdi sizleri Türkçe anlatımlı yakadan başlamalı ajurlu bebek yelek örneği yapmak için tarif ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-yakadan-baslamali-ajurlu-bebek-yelegi

source : pinterest.com

 

EVDE MUKAVVADAN 3 BOYUTLU KRİSTAL YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kağıttan elmas yap, kağıttan kristal yap ve kartondan 3 boyutlu kristal yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir