YENİ GÜZEL ÇİFT RENKLİ BEBEK SÜVETER MODELLERİ

Yeni güzel çift renkli bebek süveter modelleri ve yapılışıyla karşınızdayım. Bu güzel çalışmaları bulduğumda ve ilk gördüğümde hayran oldum. Yapılışı ve örneklerini görünce sizde benim gibi tepki vereceksiniz. Hepsi çok güzel ve yapanlarının ellerine emeklerine sağlık demek istiyorum.

Altta öğretici bir video paylaştım. Detaylıca izleyerek sizde örgü bebek süveter modeli yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay ve güzel çalışmalar olduğu gibi yapıp satarak para kazanabileceğinizi de düşünüyorum. Anlatımlı örgü süveter modeli çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık.

 
 

Hatta altta benzer yazılar bölümüne göz atacak olursanız orada da değişik örnekler karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı ve detaylı resimlere sahip süveter örnekleri buldukça yine sizlerin önüne getirmeye çalışacağım. Kolay gelsin.

 

2016 BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bebek örgü modelleri, erkek bebek hırkaları ve erkek bebek örgüleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir