YENİ ÖRGÜ MODA ÖRNEKLERİ

Yeni örgü moda örnekleri ile karşınızdayım. Altta örgü saç modelleri modası, örgü şapka, örgü hırka veya kazak örneklerine yer verdim. Az ama yine de fikir edineceğinizi düşündüğüm güzel modeller yer alıyor. Hepsiyle alakalı öğretici video ve resimli anlatımı da sitemizde kolayca bulabilirsiniz.

Hemen altta bulunan benzer yazılar bölümünde de ilgili örneklerin yapımına ilişkin en çok incelenmiş içeriklere ulaşacaksınız. Bu tür çalışmalara her zaman bayılmışımdır. Çok seviyorum ve yapanlara ise resmen hayranım.

 
 

Sizlerde 2016 modası örgü modeli veya örgü üzerine nelerin moda olduğunu öğrenmek istiyorsanız alttaki örnekleri inceleyebilirsiniz. Saçta moda veya örgü hırka modası, örgü yelek modası hepsini araştırıyorum. Yine buldukça paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel içerikle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

MOTİFLİ YENİ KOMİDİN DANTEL ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fiskos dantel modelleri, fiskos dantel örnekleri ve komidin dantel çeşitleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir