ÖRGÜ MOTİFLİ BİLEKLİK YAPMAK


orgu-motifli-bileklik-yapmak-507x415

Örgü motifli bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel ve değişik takı yapma çalışmasını ben çok beğendim. Daha önce de kendin yap çalışması olarak anlatımlı örgü bileklik yapımıyla alakalı çalışmaları paylaşmıştık. Hemen bu makalemizin altında karşınıza onlar da çıkacaktır.

Çok güzel örgü bileklik modeli veya takılar yapıp satabilir para da kazanabilirsiniz. Bu tür evde yapılan el yapımı takılar hem çok pahalı olmakta, hem de birçok kişi tarafından beğenilmektedir. Biraz zaman alan işler olsa da keyifle yapıp yine keyifle kullanacağınızı belirtmeliyim.


Anlatımlı takı çalışmaları ile sizde kısa sürede mükemmel el yapımı kolye veya takı aksesuarları yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere hediye edebilir ve dilerseniz satıp ciddi paralar da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

orgu-motifli-bileklik-yapmak

HASIR İPLE TENEKE KOVA SÜSLEME başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray

Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için
hakkımızda
sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*