ÖRGÜ MOTİFLİ BİLEKLİK YAPMAK

 

 

0

 

Örgü motifli bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel ve değişik takı yapma çalışmasını ben çok beğendim. Daha önce de kendin yap çalışması olarak anlatımlı örgü bileklik yapımıyla alakalı çalışmaları paylaşmıştık. Hemen bu makalemizin altında karşınıza onlar da çıkacaktır.

Çok güzel örgü bileklik modeli veya takılar yapıp satabilir para da kazanabilirsiniz. Bu tür evde yapılan el yapımı takılar hem çok pahalı olmakta, hem de birçok kişi tarafından beğenilmektedir. Biraz zaman alan işler olsa da keyifle yapıp yine keyifle kullanacağınızı belirtmeliyim.

 

 

Anlatımlı takı çalışmaları ile sizde kısa sürede mükemmel el yapımı kolye veya takı aksesuarları yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere hediye edebilir ve dilerseniz satıp ciddi paralar da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

orgu-motifli-bileklik-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız ESKİ DANTELDEN ATLETLE KIYAFET YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir