Örgü Örnekleri ve Modelleri 2016

mavimenekse-com-532x415

Örgü Örnekleri ve Modelleri 2016

Yazımızda genel manada üzerinde duracak olduğumuz konu örgü örnekleri ve modelleri 2016 ve yanı sıra, sezonun öne çıkan ve çok beğenilen; örgü, el işi kendin yap şeklinde tanımlanan ve hobi niteliği de olan ürünleri olacak. Bunlar arasında aklınıza gelebilecek olan, aşağıda saymış olduğumuz tüm örgü örneklerine değinmeye çalışacağız.

  • Lif Modelleri ve Yapılışı
  • Havlu Kenarı Modelleri ve Yapılışı
  • Çocuk Atkı Modelleri ve Yapılışı 2016
  • Bebek Hırka Modelleri ve Yapılışı 2016

Lif Modelleri ve Yapılışı

Lif modelleri ve yapılışı konusunda 2016 sezonu için söylenebilecek olan en önemli şey, çok daha fazla desen ve resmin olduğudur. Bu her ne kadar seçme şansınızı arttırsa da motifler biraz daha zorlaşıyor diyebiliriz. Mavi menekse ismindeki adreste mavimenekse.com konuyla ilgili basit yapılış ve zor yapılış şeklinde bir ayrım yerine genel olarak yapılabilecek olan lif yapımı anlatılmaktadır. Lif modelleri ve yapılışı için önemli bir seçenek olabilir.

mavimenekse-com

Havlu Kenarı Modelleri ve Yapılışı

Havlu kenarı modelleri ve yapılışı değişik şekillerde gerçekleşmektedir. Bunların ayrımı, ne şekilde ve hangi iplik seçimi ile yapılacağı üzerinde durulması gerekmektedir. Resimli anlatım da dolayısıyla önem taşımaktadır. Havlu kenarı modelleri ve yapılışı için tığ işi modellerin bu sezon çok daha şık olduğu ortada. tunus işi örnek motifler de yine öne çıkan diğer ürünler.

Çocuk Atkı Modelleri ve Yapılışı 2016

2016 çocuk atkı modelleri ve yapılışı hakkında daha renkli iplerin kendi aralarında kombine olduğu motiflerin ağırlıklı olduğu ifade edilebilir. Sadece bu sezon için değil son bir kaç sezondur durumun bu şekilde, denebilir. Modellerin desenli ve resimli olanlarının çok daha fazla ilgi çektiğini söylemek de yanlış olmayacaktır. Çocuk atkı modelleri ve yapılışı 2016 senesinde bu şekilde olacak.

Bebek Hırka Modelleri ve Yapılışı 2016

2016 bebek hırka modeller ve yapılışı analizde ise üzerinde durulması gereken konu, çok daha kalın iplerin kullanılıyor olması. Bunun yanı sıra, ense bölümünün çok daha geniş ve yukarıya doğru olduğu örneklerin bu sezon sık kullanılacağını da söyleyelim. Yanı sıra, kapşonlu modeller için de aynı şeyi söylemek mümkün. Ancak her sene kapşonlu modellerin sık kullanıldığı düşünülürse, moda olduğunu söylemek biraz abes kaçacaktır. Mavi menekse üzerinden tüm bu modellere mavimenekse.com adresinden ulaşabilirsiniz.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*