Evde Kolay Kırmızı Araba Patik Modeli Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Kırmızı Araba Patik Modeli Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay patik yapımı ile ilgili bu yazımda sizlere çok güzel bir kırmızı patik yapımını anlatan resimli anlatımlar paylaşacağım. Evde kolay kırmızı araba patik modeli yapımı ise hepimizin yakından bildiği arabalar filminin kırmızı arabasıdır. Kırmızı araba şeklinde patik modeli yaparak çocuklarınızı ve bebeklerinizi daha sevimli gösterebilirsiniz.

 
 

Diğer bebek patik yapımı ile ilgili çalışmalara sitemizde yer alan bebek patikleri ve bebekler için kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Benzer çalışmaları yine bu yazımın sonundaki bağlantılarda görebilirsiniz. İsterseniz o çalışmalara da bakabilir ve farklı bebek patiği yapılışı ile ilgili çalışmalara erişebilirsiniz. Farklı bebek patik modellerini sürekli olarak sizlere paylaşmaya devam ediyorum. Sizlerinde bu tür çalışmaları varsa bize gönderebilirsiniz.

source : http://www.mamaasja.blogspot.co.nz/2011/03/blog-post.html

rotes Auto Booties – bottillons de voiture rouge – red car booties

 

Mavi Örgü Patik Örneği - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. blau stricken Booties, blue knit booties ve chaussons en tricot bleu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir