ÖRGÜ ŞAPKALI BEBEK POLAR ÖRNEĞİ

Örgü şapkalı bebek polar örneği arıyorsanız, bu güzel örnek işinize yarayabilir. Anlatım yer almıyor. Ancak sitemizde bebek yelek modeli yapmak veya örgü bebek yeleği yapmak için anlatımlara ulaşabilirsiniz. Hemen bu yazımızın altında da karşınıza benzer örnekler ve yapımını gösteren çalışmalar çıkacak.

Onları da inceleyin. Sitemizdeki kategorilere de bakarak bebekler için paylaştığımız diğer örnek çalışmaları da incelemenizi öneriyorum. Örgü şapka bebek yeleği yapmak için örnek olacak bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Yapımı detaylıca gösterilmemiş. Ancak örnek olması amacıyla paylaşmak istedim.

 
 

Hem işinize yarar. Hem de yapmak isterseniz nasıl yapıldığını ve yapılıp bittikten sonra nasıl göründüğünü de bu örnekten anlayabilirsiniz. Değişik renkte bebek yelek modeli yapabilirsiniz. Bu renkte de yapabilirsiniz.

Yaptıktan sonra bebek üzerinde nasıl gözüktüğünü de görmüş olursunuz. Bu tür örnek çalışmalar her zaman bir şeyi yapmadan önce nasıl olacağını önceden görmemizi de sağlar. Kolay gelsin.

source

orgu-sapkali-bebek-polar-ornegi

 

İŞ KADINI KIYAFET KOMBİN ÖNERİSİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. iş kadını elbise kombin fikirleri, iş kadını elbise önerileri ve iş kadını giyim önerisi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir