ÖRGÜ TERLİK KALIP ŞABLONLU

Eski kazaktan terlik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı örgü terlik kalıp şablonu diye paylaştım. Belki örgü terlik yapmak isteyenler kalıptan yararlanabilirler. Şablonu eski kazak üzerinde kullanabilirsiniz.

Eski kalın süveter veya kalın kazak üzerinde kullanarak çok şık terlik veya patik modeli ayakkabı olarak da kullanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma da kendi ayaklarınızı da ölçü olarak kullanabilirsiniz.

Ancak bol yapmayın. Biraz sıkması için uğraşmalısınız. Kalıp çıkartmak aslında zor değil. Nasıl eldiven yapacağımız zaman elimizi ve parmaklarımızı kullanırız.

 
 

İşte öyle ayağımızı da kalıp olarak kullanabilir ve aldığımız ölçünün bir küçük modelini şablon olarak çıkartmamız yeterli olur. Benzer birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-orgu-terlik-kalip-sablonu

source

 

KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım hayvan çizmek, anlatımlı hayvan çizimleri ve basit hayvan çizimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir