TIĞ İŞİ ÖRGÜ KIZ ÇOCUK ELBİSE MODELİ

Tığ işi örgü kız çocuk elbise modeli arayanlar için bulduğum güzel bir örneği paylaşmak istedim. Bu yazımda paylaştığım çalışma da kız çocukları için pembe renk güzel bir etekli elbise modeli paylaştım.

Çok güzel ve kız çocuğu olanların evde bu tür çalışmalar yaptıklarında fikir edinecekleri bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Anlatımlı değil.

Ancak bu tür çalışmalar yapan ev hanımlarına örnek olması ve fikir vermesi amacıyla bulup paylaşayım dedim. Pembe örgü kız elbisesi yapmak için daha önce sitemizde anlatımlı çalışmalar paylaşmıştım.

Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Hemen bu yazımın altında benzer çalışmalara ulaşabilir ve yapımını anlatan çalışmalardan bu tür kız çocuk elbisesi veya kıyafetlerinin yapılışını sizde kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri örnek pembe kız çocuk elbisesi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

pembe-orgu-kiz-cocuk-elbise-ornegi

source

 

TIĞ İŞİ ÖRGÜ ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi kabarık çiçek yapımı, tığ işi çiçek kabarık yapmak ve tığ işi çiçek örgüsü hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir