VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ ATKI NASIL YAPILIR

Evde örgü atkı nasıl yapılır? diyorsanız, bu yazımda paylaştığım çalışmayı öğrenerek sizde soğuk kış aylarında harika şal veya atkı modelleri yapıp kullanabilirsiniz.

Elbiselerinizle uyumlu olması için değişik renkler tercih edebilir veya farklı örneklerini yapabilirsiniz. Sitemizde sürekli olarak anlatımlı ve resimleriyle birlikte nasıl örgü atkı yapacağınızı gösteren çalışmaları daha önceden sürekli olarak paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine damla hanımın çalışmalarından olan video anlatımlı örgü atkı nasıl yapılır? çalışmasının tüm detayları yer alıyor. Hemen altta örnek resmi var.

Örnek resimde çalışmayı bitirdiğinizde nasıl gözükeceğini anlayabilirsiniz. Benzer örgü atkı modelleri ve çalışmaları da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Mutlaka onlara da göz atın. Şimdi sizleri örnek resim ve anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-orgu-atki-nasil-yapilir

 

VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ ATKI ŞAL MODELİ YAP başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. écharpe tricotée, gestrickter Schal ve knitted scarf hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir