VİDEO ANLATIMLI ÖRME PATİK ÖRÜLÜŞÜ

Video anlatımlı örme patik örülüşü olarak paylaştığım çalışma sayesinde sizde evde kolay örgü patik yapmayı öğrenebilirsiniz.

Örgü patik nasıl örülür diyenler için daha önce de benzer birçok çalışmanın resimli anlatımını ve anlatımlı videolarını paylaşmıştım.

Evde kolay yapılan patik örgü modelleri ve örneklerini sitemizde hatta bu yazımın hemen altında bolca bulabilirsiniz. Evde patik yapmak isteyen bayanlar için bu yazımda paylaştığım Türkçe anlatımlı örme patik örülüşünü anlatan anlatımlı videodan yararlanarak sizde bebeğinize veya bebeği olan birisine çok güzel kız bebek patiği veya erkek bebek patiği yapabilirsiniz.

 
 

Kolay bebek patiği örme çalışmalarını sürekli olarak sitemizde ders niteliğinde bebek ile ilgili kategorilerde paylaşmıştım.

İlgili kategorileri inceleyerek sizde kolay bebek örgü patik çalışmalarından yararlanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı örgü bebek patik çalışmasının videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest.com

 

ORİGAMİ KAĞITTAN ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kağıt katla çiçek yap, kağıt katlanarak çiçek yapmak ve kağıt katlayarak çiçek yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir