Yeni Hayvan Motifli Örgü Çanta Modelleri 2016

Yeni Hayvan Motifli Örgü Çanta Modelleri 2016

Birbirinden güzel ve eğlenceli örgü çanta modellerini bu yazımda paylaşıyorum. Yeni hayvan motifli örgü çanta modellerini görünce çok şaşıracaksınız. Daha önce buna benzer bir çalışmanın keçeden yapılışını paylaşmıştım. Bu yazımda yapılışı yerine yapılmış örneklerini paylaşacağım. Hayvan motifli çantaları gördüğünüzde şaşırabilirsiniz. Gerçekten çok güzeller ve eğlenceli modeller bulunmakta… bu tür çalışmalar yapıyorsanız? örnek hayvan resimli çantalar size ilham verebilir.

 
 

Nette dolaşırken rastladığım bu güzel çalışma ile ilgili ileride yapılışlarını anlatan çalışmaları da bulunca sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Sitemizde benzer çalışma olarak keçeden hayvan motifli çalışmaları bulabilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda benzer çalışmaların bağlantıları çıkacak. Dilerseniz o çalışmaları da inceleyebilirsiniz. Hayvan motifli örnek çanta modeller ise şöyle ;

source : http://www.happy-giraffe.ru/user/198487/blog/post267579/

sac en filet animale – animal mesh bag – Tiernetzbeutel

 

2016 Birbirinden Güzel Bebek Odası Sarkaç Süs Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe sarkaç süsleri, ornamental pendulum ve pendule ornementale hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir