YENİ KARE MOTİF ÖRNEKLERİ

Bu yazımda sizlere yeni kare motif örneklerini paylaştım. Birbirinden güzel örnekler sayesinde evde bu tür çalışmalar yapanlar yeni fikirler edinebilir ve yararlanabilirler.

Sitemizde motif örnekleri olarak birçok çalışmayı sürekli olarak paylaşıyorum. Hemen bu yazımın altında da karşınıza yeni kare motifleri ve değişik motif örnekleri çıkacaktır.

Onları da incelemenizi öneririm. Değişik renklerde ki kare motif örneklerini her türlü çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Sitemizde yer alan örgü işleri bölümünde benzer birçok motif örneklerine ulaşabilirsiniz.

 
 

Evde bu tür motif çalışmaları yapan bayanlara genelde bu tür çalışmalar lazım olur. Bu yüzden farklı ve değişik çalışmalar buldukça tekrar size buradan paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri evde kolay yapabileceğiniz veya yararlanacağınız yeni kare motifleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest.com

 

KAPŞONLU ÖRGÜ BEBEK YELEK MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bebek yeleği nasıl yapılır, evde bebek yeleği yapmak ve kapşonlu bebek yeleği yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir