YENİ ÖRGÜ KARE MOTİF ÖRNEKLERİ

Yeni örgü kare motif örnekleri paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda çok güzel ve birbirinden değişik kare motif örnekleri paylaştım. Örgüden kare motif örneklerini sitemizde bolca bulabilirsiniz.

Hemen bu yazımın altında da kare motif modellerini ve örneklerini bulabilirsiniz. Sitemizde sürekli olarak yapımını ve örneklerini paylaşıyorum. Böylece sizde evde örgü kare motif örneği yapmak isterseniz, paylaşımlardan yararlanabilir ve yapımını öğrenebilirsiniz.

 
 

Anlatımlı videolar ve örnek resimlere örgü işleri kategorisinden de ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay yapabileceğiniz ve yapımını öğreneceğiniz yeni örgü kare motif örnekleri ile baş başa bırakıyorum.

Beğendikleriniz hakkında yorum yazarsanız sevinirim. Hatta sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız, facebook sayfamız üzerinden bize gönderebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest.com

 

ORİGAMİ KOLAY KELEBEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı origami yapmak, kağıt katlama tekniği nedir ve kağıt katlama tekniğiyle hayvan yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir