Örgü Örümcek Modelinden Şal Yapımı

 

 

0

 

Örgü Örümcek Modelinden Şal Yapımı

Bu günkü örgü yazımızda sizlere çok farklı ve örümcek modelinden şal yapımı ile ilgili bilgiler paylaşacağız. Yazımızda yine resimli anlatım ve videolar bulabilirsiniz. Örgü örümcek modeli nasıl yapılır? örgü örümcek modelinin yapılışı ve modellerini de yine yazımızda paylaşacağız.

Bu makalemde sizlere örgü örümcek modelinden şal yapımını anlatan örnek resimler ve anlatımlı bir çalışma paylaştım. İzleyeceğiniz anlatımlı çalışma sayesinde sizde bu çalışmayı kolaylıkla yapmayı öğreneceksiniz. Örümcek örgü anlatımı ile ilgili videoda tüm detaylar paylaşılmıştır. Videoyu hazırlayan bayana buradan teşekkürümü iletirim. Yine bu yazımda sizlere örnek şal modelleri de paylaştım. Umarım beğenirsiniz.

Altta paylaştığım örnek resimlerin yapılışını anlatan çalışmaları bulduğumda yine sizlere bu başlık altından paylaşacağım. Fakat paylaştığım anlatımlı örgü örümcek modelinin anlatıldığı çalışma işinize yarayacaktır.

Kolay örümcek örgü şal modeli yapımını öğrendikten sonra sizde altta paylaştığım örnek resimlerde yer alan şal modellerinden kendinize veya sevdiklerinize yapabileceksiniz. Yapımını öğrendikten sonra evden para kazanmak isteyen bayanlar bu tür çalışmalar yaparak satışa sunacakları ürünler de elde edebilirler. Kolay gelsin.

orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi

 

 

orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi2

orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi3

orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi4

orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi5

Yukarıda paylaştığım anlatımlı videoda örgü örümcek modelinden şal yapılışı detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Sizlerde bu tür çalışmalar yapıyorsanız, mutlaka bu videoyu izleyin ve eksik yönlerinizi bulup kendinizi geliştirin. Kolay gelsin.

wickeln Sie das Spinnen Webmuster – wrap the spider weave pattern – envelopper le motif araignée tisser

 

 

Daha önce paylaştığımız Baktüs Şal Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir