Örgü Örümcek Modelinden Şal Yapımı

Örgü Örümcek Modeli Nasıl Yapılır

Bu günkü örgü yazımızda sizlere çok farklı ve örümcek modelinden şal yapımı ile ilgili bilgiler paylaşacağız. Yazımızda yine resimli anlatım ve videolar bulabilirsiniz. Örgü örümcek modeli nasıl yapılır? örgü örümcek modelinin yapılışı ve modellerini de yine yazımızda paylaşacağız.

Bu makalemde sizlere örgü örümcek modelinden şal yapımını anlatan örnek resimler ve anlatımlı bir çalışma paylaştım. İzleyeceğiniz anlatımlı çalışma sayesinde sizde bu çalışmayı kolaylıkla yapmayı öğreneceksiniz. Örümcek örgü anlatımı ile ilgili videoda tüm detaylar paylaşılmıştır. Videoyu hazırlayan bayana buradan teşekkürümü iletirim. Yine bu yazımda sizlere örnek şal modelleri de paylaştım. Umarım beğenirsiniz.

Altta paylaştığım örnek resimlerin yapılışını anlatan çalışmaları bulduğumda yine sizlere bu başlık altından paylaşacağım. Fakat paylaştığım anlatımlı örgü örümcek modelinin anlatıldığı çalışma işinize yarayacaktır.

Kolay örümcek örgü şal modeli yapımını öğrendikten sonra sizde altta paylaştığım örnek resimlerde yer alan şal modellerinden kendinize veya sevdiklerinize yapabileceksiniz. Yapımını öğrendikten sonra evden para kazanmak isteyen bayanlar bu tür çalışmalar yaparak satışa sunacakları ürünler de elde edebilirler. Kolay gelsin.

orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi

orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi

Birbirinden güzel örümcek şal örnekleri ve yapılışlarıyla alakalı çalışmaları sitemizde hemen altta bulacaksınız. Videolu anlatımlı şal yapımı ve örümcek örgü modeliyle yapılmış şal çeşitlerine ulaşacaksınız. Mutlaka inceleyin hanımlar. Harika modeller var içeride.

orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi2

orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi2

orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi3

orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi3

orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi4

orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi4

orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi5

orgu-orumcek-modelinden-sal-yapimi5

httpss://www.youtube.com/watch?v=GyNQgWFULAA

Yukarıda paylaştığım anlatımlı videoda örgü örümcek modelinden şal yapılışı detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Sizlerde bu tür çalışmalar yapıyorsanız, mutlaka bu videoyu izleyin ve eksik yönlerinizi bulup kendinizi geliştirin. Kolay gelsin.

kaynak : httpss://www.youtube.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Örgü Örümcek Modelinden Şal Yapımı için yorumda bulun

    Örgü Örümcek Modelinden Şal Yapımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Örgü Örümcek Modelinden Şal Yapımı için ilk yorumu yapabilirsin.