ÖRGÜ PAPATYA ÖRNEĞİ NASIL YAPILIR

 

 

0

 

Örgü papatya örneği nasıl yapılır diyenler varsa, işte buyurun anlatımlı güzel bir yapılışını paylaştım. Resimli anlatımda kendin yap çalışması örgüden papatya motifi yapmak veya kendisini yapmayı detaylıca anlatmışlar. Bu güzel çalışmanın videosunu bulamadım.

Ancak resimli anlatımdan da yararlanarak bu güzel örgü papatya çalışmasını yapabileceğinizi düşünüyorum. Örgü papatya örneği yaparak sizde evinizde süs olarak bu güzel çalışmayı değerlendirebilirsiniz. Bu tür örgü gül yapımı veya örgü papatya yapımı gibi çalışmaların benzerlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Onlara da göz atmanızı öneriyorum. Hemen bu makalemizin altında karşınıza çıkacaklar. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede çok güzel örgü papatya veya motifleri yapmayı öğreneceksiniz.

 

 

Anlatımlı çalışma da takıldığınız bir yer olursa yorum olarak bize ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

orgu-papatya-ornegi-nasil-yapilir

Daha önce paylaştığımız ÖRGÜ KALP ŞEKLİNDE KEDİ SÜS YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir