ÖRGÜ PAPATYA ÖRNEĞİ NASIL YAPILIR

orgu-papatya-ornegi-nasil-yapilir-564x415

Örgü papatya örneği nasıl yapılır diyenler varsa, işte buyurun anlatımlı güzel bir yapılışını paylaştım. Resimli anlatımda kendin yap çalışması örgüden papatya motifi yapmak veya kendisini yapmayı detaylıca anlatmışlar. Bu güzel çalışmanın videosunu bulamadım.

Ancak resimli anlatımdan da yararlanarak bu güzel örgü papatya çalışmasını yapabileceğinizi düşünüyorum. Örgü papatya örneği yaparak sizde evinizde süs olarak bu güzel çalışmayı değerlendirebilirsiniz. Bu tür örgü gül yapımı veya örgü papatya yapımı gibi çalışmaların benzerlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Onlara da göz atmanızı öneriyorum. Hemen bu makalemizin altında karşınıza çıkacaklar. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede çok güzel örgü papatya veya motifleri yapmayı öğreneceksiniz.

Anlatımlı çalışma da takıldığınız bir yer olursa yorum olarak bize ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

orgu-papatya-ornegi-nasil-yapilir

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*