Örgü Saç Bandı

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere örgü saç bandı yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Başlangıç ve sonunu gösteren çalışmayı evde örgü yapan bayanlar çözecektir. Evde kolay örgü saç bandı yapmak için daha önce de çeşitli çalışmaları paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine örgü saç bandı nasıl yapılır? diyenler için örnek bir çalışma paylaştım. Yapımını detaylı anlatmaya çalışılmış resimlerde, ancak fazla detay yok. Ancak örgü işleri yapan bayanlar bu çalışmayı nasıl yapacaklarını bilebilirler diye tahmin ediyorum.

Örgü saç bandı modeli yapmak için anlatımlı çalışmaları sitemizde yer alan örgü işleri ve örgü modelleri alanında bulabilirsiniz. Yine bu yazımda yer alan çalışmaya benzerlerini makalemin sonunda karşınıza çıkacak benzer yazılar kısmında da bulabilirsiniz. Şimdi sizleri örgü saç bandı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

orgu-sac-bandi-yapimi

bandeau tricoté – Strickstirnband – knitted headband – addu vittae – fascia a maglia – diadema de punto

Resimli anlatımda yapılan örgü saç bandı tarifini sizde evinizde kolayca yapabileceğinizi umuyorum. Benzer takı çalışmalarını takı tasarım bölümünde paylaşıyorum. Bu tür çalışmaları yaparak hem satabilir para kazanabilirsiniz. Hem de kıyafet kombin fikirlerinizde kullanabilirsiniz.

Kıyafetlerinize uygun saç bandı yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı yaparak sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Örgü saç bandı modelleri ile ilgili yeni çalışmalar buldukça size bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 

 

Daha önce paylaştığımız Örgü Kolye Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir