0

 

ÖRGÜ ŞAL ÖRNEĞİ

 

 

Örgü şal örneği arayanlar için paylaştığım bu güzel ve kaliteli çalışmayı örnek olarak değerlendirebilirsiniz. Daha önce anlatımlı şal yapımı ve şal örneklerini çokça paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da inceleyebilirsiniz. Yeni örgü şal yapımı ve anlatımlarını sitemizde bulabilirsiniz.

Bu yazımın da altında bulacağınız çalışmaları beğeneceksiniz. Anlatımlı şal örgü yapımı ve örnekleri sayesinde sizde kısa sürede harika şalların sahibi olacaksınız. Bu güzel örnekte nasıl yapıldığı pek tarif edilmemiş. Sadece örnek olması amacıyla paylaştım.

 

 

Anlatımları hemen yazının altında zaten karşınıza çıkacak. Ancak bu paylaşımın da anlatımı bulunan video veya resimli anlatımı bulduğumda bu yazıya iliştireceğim. Şimdi sizleri bu güzel örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

orgu-sal-ornegi

 

 

Daha önce paylaştığımız PENGUEN TIRNAK SÜSÜ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir