ÖRGÜ ŞAPKALI BEBEK POLAR ÖRNEĞİ

 

Örgü şapkalı bebek polar örneği arıyorsanız, bu güzel örnek işinize yarayabilir. Anlatım yer almıyor. Ancak sitemizde bebek yelek modeli yapmak veya örgü bebek yeleği yapmak için anlatımlara ulaşabilirsiniz. Hemen bu yazımızın altında da karşınıza benzer örnekler ve yapımını gösteren çalışmalar çıkacak.

Onları da inceleyin. Sitemizdeki kategorilere de bakarak bebekler için paylaştığımız diğer örnek çalışmaları da incelemenizi öneriyorum. Örgü şapka bebek yeleği yapmak için örnek olacak bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Yapımı detaylıca gösterilmemiş. Ancak örnek olması amacıyla paylaşmak istedim.

 

 

Hem işinize yarar. Hem de yapmak isterseniz nasıl yapıldığını ve yapılıp bittikten sonra nasıl göründüğünü de bu örnekten anlayabilirsiniz. Değişik renkte bebek yelek modeli yapabilirsiniz. Bu renkte de yapabilirsiniz.

Yaptıktan sonra bebek üzerinde nasıl gözüktüğünü de görmüş olursunuz. Bu tür örnek çalışmalar her zaman bir şeyi yapmadan önce nasıl olacağını önceden görmemizi de sağlar. Kolay gelsin.

source

orgu-sapkali-bebek-polar-ornegi

Daha önce paylaştığımız İŞ KADINI KIYAFET KOMBİN ÖNERİSİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*