ÖRGÜ SENEGALLİ SAÇ MODELİ NASIL YAPILIR

 

 

0

 

Örgü senegalli saç modeli yapmak isteyenler için örnek bir çalışma paylaştım. Teni esmer olan bayanlar bu tür örgü saç modelini kullanmayı tercih edebilirler.

Değişik örgü saç modeli arayan bayanlar için bu örneği paylaşmak istedim. Çünkü hep aynı tarz saç modelleri yapmaktan sıkılan bayanlar bu tarz saçlardan da yapmak isteyebilirler.

Saçınız bu modeli yapmaya müsaitse deneyebilir ve nasıl göründüğünüzü görebilirsiniz. Evde yapamaz veya yaptıramazsanız, kuaförünüze göstermeniz yeterli olacaktır.

Onlar aynısını veya kafalarındaki senegalli saç modelini size uygulayacaklardır. Ancak her saçta yapılamayacağını söyleyebilirim. Çünkü onların saç yapısı ile bizim Türklerin saç yapılarının farklı olacağını düşünüyorum.

Ancak ana yada baba tarafı o taraftan veya onlara yakın olan kişilerin bu tür örgü saç modellerine uygun olacağını söyleyebilirim. Yine de denemek isteyenler için paylaştım. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

orgu-senegalli-sac-modeli-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız İNCİ BONCUKTAN TAŞLI BİLEKLİK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir