ÖRGÜ TERLİK KALIP ŞABLONLU

anlatimli-orgu-terlik-kalip-sablonu-230x415

Eski kazaktan terlik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı örgü terlik kalıp şablonu diye paylaştım. Belki örgü terlik yapmak isteyenler kalıptan yararlanabilirler. Şablonu eski kazak üzerinde kullanabilirsiniz.

Eski kalın süveter veya kalın kazak üzerinde kullanarak çok şık terlik veya patik modeli ayakkabı olarak da kullanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma da kendi ayaklarınızı da ölçü olarak kullanabilirsiniz.

Ancak bol yapmayın. Biraz sıkması için uğraşmalısınız. Kalıp çıkartmak aslında zor değil. Nasıl eldiven yapacağımız zaman elimizi ve parmaklarımızı kullanırız.

İşte öyle ayağımızı da kalıp olarak kullanabilir ve aldığımız ölçünün bir küçük modelini şablon olarak çıkartmamız yeterli olur. Benzer birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-orgu-terlik-kalip-sablonu

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*