Örgü Terlik Yapımı Anlatımlı

orgu-terlik-yapimi-anlatimli4-737x415

Bugün ki makalemde sizlere evde kolaylıkla yapabileceğiniz bir örgü terlik modelinin resimli anlatımını paylaşacağım. Bu örnek resimli anlatımı evinizde kolaylıkla bebek örgü terlik yapımı olarak da düşünebilirsiniz.

Daha önce de sizlere örgü terlik yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışmalar paylaşmıştım. Altta göreceğiniz örgü terlik yapımı anlatımlı resmine bakarak sizde aynı kalıptan kendinize örgü terlikler yapabilirsiniz. Çocuklarınıza yapabilir veya eşinize de yapabilirsiniz. Kış aylarının yaklaşması ile ayaklarımızı korumamız da önemini artırıyor.

Bu yüzden bu çalışmayı öğrenerek mutlaka çocuklarınıza, kendinize veya ailenizdeki bireylere yapmalısınız. Sitemizde örgü işleri kategorisinde daha önce sizlere derya baykal örgü terlik çalışmasını paylaşmıştım. Yine sitemizde yer alan örgü modelleri kategorisinde örgü terlik babet yapılışı ile ilgili birçok çalışmanın da resimli anlatımı ile anlatımlı videolarını bulabilirsiniz. Bu makalemin sonunda karşınıza birçok farklı örgü ev terlik modelleri yapılışını anlatan çalışmalar çıkacaktır.

Yine sizlere daha önce keçeden örgü ev terliği yapımını paylaşmıştım. Aynı kategoride birçok evde örgü terlik yapımı ile ilgili çalışmaları ve örgü terlik modellerini bulabilirsiniz. Örgü ev terliği yapmak istiyorsanız, bu yazımda paylaştığım anlatımlı resmi mutlaka inceleyin ve yapımını öğrenip kendinize bir çift yapın. Kolay gelsin.

Yukarıda paylaştığım anlatımlı resimlerden yararlanarak sizde bu güzel örgü terlik modelini yapabilir ve kış aylarında keyifle giyebilirsiniz. Altta sizlere farklı bir terlik yapımı ile ilgili anlatımlı video da paylaştım. Umarım işinize yarar. Kolay gelsin.

Yukarıdaki videoda yapraklı tığ işi babet patik yapılışı anlatılmaktadır. Üstte paylaştığım resimli anlatımdan farklı olarak bu tür çalışma yapmak isteyenler olursa, anlatımlı videodan yararlanabilirler. Evde kolay örgü işi terlik yapımı ile ilgili farklı çalışmaları buldukça sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*