2015 Örgü Boyunluk Bayan Atkı Modeli

2015 Örgü Boyunluk Bayan Atkı Modeli

Hemen hemen her gün en güzel örgü boyunluk veya atkı modellerini sizlere paylaşmaya çalışıyorum. Gerek yapımını anlatan çalışmaları, gerekse 2015 örgü boyunluk atkı modelleri ve 2016 örgü boyunluk atkı modellerini sıkça sizlere paylaşmaya çalışıyorum.

Evde kolay bayan örgü boyunluk atkı modeli yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı videolardan da yararlanabilirsiniz. Örgü boyunluk modeline sahip değilseniz, anlatımlı çalışmalardan sonra kendinize ve sevdiklerinize boyunluk örmeyi öğrenip yapabilirsiniz. Bu yazımda yine sizlere 2015 örgü boyunluk bayan atkı modellerini de paylaşacağım.

Gerçekten çok güzel çalışmalar karşımıza çıkmakta… diğer paylaşımlarımı sitemizin atkı modelleri kategorisinden takip edebilirsiniz. Sitemizde bulunan tüm içerikleri yenilemekte olup, her gün örgü atkı modelleri ile ilgili çalışmaları önünüze getirmeye çalışıyorum. Yeni 2015 örgü atkı modellerini yine ilerleyen günlerde bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

evde-kolay-orgu-boyunluk-atki-modeli-yapimi evde-kolay-orgu-boyunluk-atki-modeli-yapimi2 evde-kolay-orgu-boyunluk-atki-modeli-yapimi3

 
 

2015 senesinin en iyi ve en güzel bayan boyun atkı modelleri, boyunlarına koyabilecekleri harika örnekler…

Sizin için hazırladığımız bu yazıda paylaşacağımız videolar ile sizde kendinize son moda boyun atkısı veya normal atkı dikebileceksiniz.

 

Videoları izledikten sonra sizde kendinize veya sevdiklerinize boyun atkısı örebilirsiniz. Daha önceden böyle çalışmalar yaptıysanız, bize https://www.facebook.com/makalepark sayfasından ulaştırabilirsiniz.

Strickkragen – knit collar – col en tricot

 

Bebek Patiği Nasıl Yapılır başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. baby booties, Babyschuhe ve bebek patiği nasıl örebilirim hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir