Ajurlu Lale Örneği Nasıl Yapılır?

Ajurlu Lale Örneği Nasıl Yapılır?

Farklı bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ajurlu örgü modellerinden daha önce paylaşımlarda bulunmuştuk. Bu yazımızda ise sizlere lale örneğinin nasıl yapılacağıyla ilgili anlatımlı video paylaşacağız.

Ajurlu lale örgü örneği yapımı arayanlar için paylaştığımız çalışmadaki öğretici videodan yararlanarak sizde kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Bu tür örgü videolarının Türkçe olması da ayrı bir güzel.

Bu sayede sizde kısa sürede anlatımdan istifade ederek öğrenebilir ve bilmeyenlere de öğretebilirsiniz. Ajur lale örneği ile ilgili değişik çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

ajurlu-lale-ornegi-modeli

 
 

ajurlu-lale-ornegi-modeli1

durchbrochene Beispiele Tulpen – openwork examples of tulips – exemples ajourées de tulipes – Esempi openwork di tulipani – Gennembrudt eksempler på tulipaner – ejemplos calados de tulipanes

 

Bavuldan Sandalye Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bavuldan sandalye nasıl yapılır, bavuldan sandalye yapımı ve eski bavuldan sandalye yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir