ANLATIMLI ÖRGÜ BOYUNLUK YAPMAK

Örgü boyunluk yapmak isteyenler için çok güzel ve kolay yapılan bir çalışmanın anlatımını paylaştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmada örgüden boyunluk yapılışının tarifi verilmiş.

Daha önce de resimli anlatım ve anlatımlı videolar şeklinde örgü boyunluk yapımıyla ilgili çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta o çalışmalar hemen bu yazımın en altında karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilir ve onları da yapmayı öğrenebilirsiniz. Örgü boyunluk yaparak soğuk ve aldatıcı kış günlerinde kendinizi koruyabilirsiniz. Kimi insanda kolay rahatsızlanma ve hasta olma huyu var diyebiliriz.

Çünkü azıcık bir şeyden nem kapabiliyorlar. Bazı insanların da bünyesi sağlam oluyor. Bu bakımdan fazla kalın giyinmelerine ve boyun kısımlarını örtmelerine gerek kalmıyor.

Ancak günümüzde birçok insan ister hasta olacağını düşünsün, isterse düşünmesin örgü boyunluk modeli yapıyor veya satın alıp kullanıyor.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da yine detaylı bir anlatım içeriyor. İzleyerek sizde aynısını yapmayı öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-orgu-boyunluk-yapmak

 

ANLATIMLI YÜKSEK AT KUYRUĞU SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı yüksek at kuyruğu saç modeli yap, anlatımlı yüksek at kuyruğu saç modelleri ve at kuyruk saç modelleri bul hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir