ANLATIMLI ÖRGÜ ŞAL ATKI YAPMAK

Anlatımlı çalışmalarla yine karşınızdayım. Örgü şal yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel anlatımlı çalışma sayesinde sizde kış aylarında çok güzel örgü şal veya atkı yapıp kullanabileceksiniz.

Damla hanımın çalışmalarından yine bu gün devam ediyoruz. Altta bitmiş halinin bir de örnek resmini paylaştım. Türkçe anlatımlı örgü şal atkı yapmak için tarifi dinlemeniz ve izlemeniz yeterli oluyor.

Kısa sürede aynı çalışmayı yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu tür çalışmaları çokça yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Örgü işleriyle alakalı birçok çalışmayı sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Şimdi sizleri örgü atkı yapmak için örnek resim ve detaylı anlatıma sahip dersle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-orgu-atki-sal-yapmak

 

BİSİKLET JANTINDAN SAAT YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bisiklet jantından nasıl saat yapılır, bisiklet jantından saat yapmak ve bisiklet jantıyla saat nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir