Banyo Lifi Nasıl Örülür? Videolu

Evde Kolay Banyo Lifi Nasıl Örülür? Videolu

Bu içeriğimizde sizlere banyolarınızda kullanacağınız birbirinden güzel desenli ve renkte lif yapımıyla ilgili video ve resimler paylaşacağız. Çoğumuzun evinde hem kendimiz için hem de misafirlerimize ayırdığımız liflerden vardır. Fakat bu videomuzda sizlere farklı desende ve örnekte nasıl banyo lifleri yapabileceğinizi sunacağız.

Evde kolay banyo lifi nasıl örülür? diyorsanız? bu yazımda paylaşacağım örnek resimlerin dışındaki anlatımlı videolardan yararlanabilirsiniz. Bu sayede değişik banyo ovunma lifleri yapabilir ve kendi zevkinize göre lif modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı lif modellerini sitemizde bulunan lif modelleri kategorisinde bulabilirsiniz.

Yeni lif modellerinin yapımını anlatan diğer çalışmalara yine sitemizde evde nasıl yapılır kategorisinden de ulaşabilirsiniz. Size her gün farklı lif modellerini de paylaşmaktayım. Umarım beğeniyorsunuzdur. Yeni banyo lif modellerini her zaman sitemizde bulabilirsiniz.

Sizde evde lif yapımını öğrenmek istiyorsanız, bu yazımda paylaşacağım anlatımlı videoyu mutlaka izlemelisiniz. En güzel banyo lif modellerini paylaştığımız sitemizde daha farklı lif modellerini de bulabilirsiniz. Bu yazının sonunda çıkacak olan bağlantılardan kolaylıkla diğer lif modellerine ulaşabilirsiniz.

banyo-lifi-nasil-orulur

banyo-lifi-nasil-orulur-resim

banyo-lifi-orgu

 
 

banyo-lif-modelleri

banyo-lif-ornegi

Sizlerinde farklı lif örnekleriniz varsa bu paylaşımımızın altına bize yorum yazabilir ve bizimle paylaşabilirsiniz. Gönderdiğiniz lif örneklerini sitemizde paylaşırız.

 

 

 

fibres de salle de bains – bathroom fibers – Bad Fasern

 

Sivrisineklerden Kurtulmanın En Kolay Yolu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay sivrisinek kapanı yapımı, evde sivrilerden kurtulmak ve evde sivrisineklerden korunmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir