Bebek Patiği Nasıl Örülür Resimli Videolu

Bebek Patiği Nasıl Örülür Resimli Videolu

Bu yazımız hızlandırılmış hazırlanmıştır. Sizlere bu yazıda bebek patiği nasıl örülür? bebek ayakkabısı nasıl yapılır? bebek patikleri hangi iplerle nasıl örülür? bebek patiği örmek için neler gerekir? gibi açıklayıcı bilgileri resimli ve videolu bir şekilde sunacağız. Kolay bebek patiği yapılışı ile ilgili sitemizde çokça paylaşımda bulundum.

Bu paylaşımları bu yazımın sonunda ki bağlantılardan ulaşabilir veya bebekler için kategorisi ile bebek patikleri kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım bebek patiği nasıl örülür resimli videolu anlatımlardan da mutlaka yararlanmalısınız.

Yine örnek bebek patik modelleri ile bebek patiği yapımını anlatan çalışmalara da ilgili kategorilerden ulaşabilirsiniz. Bu yazımın sonunda yine sizlere anlatımlı bebek patiği örme ile ilgili videolar paylaştım. Umarım işinize yarar. Farklı bebek patik modellerinin yapılışını anlatan çalışmaları sürekli olarak bu başlık altında sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Bebek bekleyenlerin gözdesi bebek patikleri bu sayfada…

bebek-ayakkabisi

bebek-patigi-nasil-orebilirim

 
 

bebek-patigi-nasil-orulur

bebek-patigi-nasil-oruluyor

bebek-patikleri

 

 

 

baby booties – chaussons pour bébés – Babyschuhe

 

Toplam 100 Adet 2015 Lif Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2014 lif örnekleri, 2015 lif modelleri ve 2015 lif örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Suna diyor ki:

    bunlar çok şeker bayıldım ya minik minik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir