Böğürtlen Örgü Modeli Nasıl Yapılır? Videolu Anlatım

Böğürtlen Örgü Modeli Nasıl Yapılır? Videolu Anlatım

Bu yazımızda da sizlere farklı bir örgü modeli olan böğürtlen örgü modelini tanıtacağız. Videolu anlatımı sayesinde sizlerde evinizde kolaylıkla böğürtlenli örgü modelini yapabileceksiniz. Böğürtlenli örgü modeli nasıl yapılır? böğürtlen örgü modeli nedir? böğürtlen örgü modelinin yapılışı gibi aklınızdaki sorulara da cevap bulmuş olacaksınız.

Anlatımlı böğürtlen örgü modeli ile ilgili hemen altta videolar da yer alıyor. Onları da incelemenizi isterim. Resimli örneklerin yanı sıra yine bulduğum anlatıma sahip eğitici videoları sitemizde paylaşmaya devam edeceğim.

Sizde böğürtlen örgü örnekleri arıyorsanız sitemizdeki arama kutusundan diğer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Kolay yapılan örgü modelleri ve çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabilir ve keyifle yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

 

 

Pirinç Örgü Tekniği Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. pirinç örgü tekniği nasıl yapılır, pirinç örgü tekniği nasıl yapılıyor ve pirinç örgü tekniği video hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Asiye diyor ki:

    bilgi için teşekkür ederim çok yararlı oldu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir