Burgu Lif Örneği Nasıl Yapılır? Resimli Videolu

Burgu Lif Örneği Nasıl Yapılır? Resimli Videolu

Lif modelleri kategorisine ekleyeceğimiz bu yazımızda yine sizlere burgu lif örneği nasıl yapılır? bununla ilgili teferruatlı bilgiler vereceğiz. Resimli ve videolu paylaşımımızı beğenirseniz, yorumlarınızı bizden esirgemeyin.

Bu yazımda sizlere burgu lif örneği nasıl yapılır? resimli anlatımlarla yapılışını paylaştım. Yine yazımın sonunda size anlatımlı farklı videolar da paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Burgu lif modelleri ile ilgili araştırmalar yapıyorsanız sitemizdeki lif modelleri kategorisine göz atmanızı öneririm.

Evde kolay burgu lif örneği yapıyorsanız mutlaka bize gönderin paylaşalım. Yine bu yazımın sonunda size farklı lif modelleri ile ilgili benzer çalışmalar karşınıza çıkacak. Dilerseniz o lif örneklerini de inceleyebilirsiniz. Değişik lif çalışmalarını sürekli olarak sizlere her gün paylaşmaya çalışıyorum. Umarım paylaşımlarımı beğenirsiniz. Kolay gelsin.

burgu-lif-ornegi-nasil-yapilir

burgu-lif-ornegi-nasil-yapilir2

burgu-lif-ornegi-nasil-yapilir3

burgu-lif-ornegi-nasil-yapilir4

burgu-lif-ornegi-nasil-yapilir5

burgu-lif-ornegi-nasil-yapilir6

 
 

burgu-lif-ornegi-nasil-yapilir7

burgu-lif-ornegi-nasil-yapilir8

burgu-lif-ornegi-nasil-yapilir9

burgu-lif-ornegi-nasil-yapilir10

burgu-lif-ornegi-nasil-yapilir11

Burgu Lif Örneği ile ilgili videolar :

 

 

Schneckenfaser – fibres tarière – auger fiber

 

Bisiklet Lastiğinden Kemer Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bicycle tire belt, bisiklet lastiğinden kayış nasıl yapılır ve bisiklet lastiğinden kayış yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir