Çilekli Lif Modeli Yapılışı

Evde Kolay Çilekli Lif Modeli Yapılışı

Birçok lif modeli yapılışı paylaştık. Bu yazımızda ise sizlere çok değişik ve çok güzel bir örnek olan çilekli lif modeli yapılışı ile ilgili resim ve video paylaşımlarında bulunacağız. Sizlerde örneklerini çıkarabilir ve kendinize çok güzel banyo lifleri veya çeyizlik lifler örebilirsiniz.

Bu güzel örneklerden yararlanarak sizde evinizde kolay çilekli lif modeli yapılışını öğrenebilir ve anlatımlı videodan yararlanarak eksik bilgilerinizi giderebilirsiniz. Birçok farklı lif modelini sitemizde paylaştım. Daha değişik lif modelleri gördükçe sizlere sitemizdeki lif modelleri kategorisinde paylaşmaya devam edeceğim.

Bu yazımın sonunda benzer lif örnekleri ile ilgili çalışmaların da linklerini göreceksiniz. Dilerseniz o çalışmalara da göz atın. Sizde evinizde lif yapımı ile ilgili çalışmalar yapıyorsanız ve farklı lif örnekleri ortaya çıkarıyorsanız? lütfen bize iletin ve sizin adınızla paylaşımınızı yayınlayalım.

cilekli-lif-modeli-nasil-yapilir

cilekli-lif-modeli-nasil-yapiliyor

 
 

cilekli-lif-modeli-yapilisi

cilekli-lif-modeli-yapimi

 

strawberry fiber model – modèle en fibre de fraises – Erdbeere Fasermodell

 

Kafes Örneği Yapılışı Videolu Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. crochet cage, crochet sample cage ve Häkeln Käfig hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir