EVDE ANLATIMLI KOLAY ÖRGÜ PATİK YAPMAK

Evde kolay yapılan patik çalışmalarının anlatımlarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda yine sizlere anlatımlı örgü patik modeli yapmak için güzel bir çalışmanın detaylı anlatımını paylaştım.

Damla hanımın paylaşımlarını sunmaya devam ediyorum. Evde kolay patik yapmak için anlatımlı videodan yararlanarak adımlarını uygulayabilir ve sizde çok kısa sürede bu güzel patik çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

Örgüden patik yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışma Türkçe olup, detaylarını kısa sürede öğrenebilir ve nasıl yapıldığını öğrendikten sonra çocuklarınıza veya yeni bebeği olanlara çok güzel örgü patikler yapabilirsiniz.

Evde kolay patik örgüsü yapmayı öğrenmek isteyen bayanlar için daha önce de çok çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Hemen bu yazımın altında diğer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı video ve 1 adet örnek ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-anlatimli-kolay-orgu-patik-yapmak

 

2017 PRENSES SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2017 saç modelleri, 2017 yeni saç modelleri ve demet akalın saç modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir