Evde Kolay Çift Pirinç Örgüsü ve Yapılışı – Anlatımlı

Evde Kolay Çift Pirinç Örgüsü ve Yapılışı – Anlatımlı

En güzel ve en kolay örgü modellerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda ise sizlere kolay bir şekilde evde yapabilmeniz için öğrenmenizi sağlayacak anlatımlı bir video paylaşacağım. Çift pirinç örgüsü yapılışını öğreneceğiniz paylaşacağım video sayesinde sizde örnek resimdeki gibi çalışmayı kolaylıkla yapabileceksiniz.

Diğer örgü modelleri ve örgü dersleri için sitemizdeki örgü kategorisine yönelebilirsiniz. Her gün birbirinden farklı ve güzel örgü modelleri paylaşmaya devam ediyorum. Yine sizlere bu yazımda kolay bir şekilde öğrenebileceğiniz bir çalışma paylaşacağım. Evde kolay çift pirinç örgüsü yapılışı ile ilgili anlatımlı video sonrası sizde kolaylıkla çift pirinç örgü yapımını öğreneceksiniz.

 
 

evde-kolay-cift-pirinc-orgusu-yapimi

modèle de tricot – strikkeopskrift – knitting pattern

 

Yeni Ahşap Görünümlü Seramik Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap görünümlü seramik, ahşap seramik ve ahşap seramik modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir